"Kazanmak Değil, Hak Ederek Kazanmak" felsefesiyle yola çıkan Euromer Dış Tic. Ltd. Şti. bu amacına uygun olarak; sahip olduğu deneyimli kadrosu ve güçlü şirket yapısı ile mermercilik ve madencilik sektörüne uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Dostlarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizin beklentilerini karışlamak için sürekli olarak ürün gamımızı yenilemekte, değişen şartlara uygun geliştirmekteyiz. Güvenli, hızlı hizmet anlayışımız, kaliteli, nitelikli ürün yelpazemiz ve uygun satış koşullarınmızla siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Sektörümüzde iç ve dış arenada modern ve atılımcı bir politika uygulamakta, 21. yüzyılın getirdiği teknolojilerin gereklerini yerine getirmeye çalışmaktayız.

Dünya çapında isim yapmış, kendi alanında lider üretici ve servis sağlayıcı firmalarla senelerdir süre gelen ortaklıklarımızdan edindiğimiz tecrübe ile proje planlama, proje yönetimi ve tamamlayıcı danışmalık hizmetlerimizle profesyonel, güvenilir ve gelişmelere hızla uyum sağlayabilen bir yapıda çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Kalite Yönetimi - Değerlerimiz

EUROMER olarak yaptığımız işleri kaliteli ve yenilikçi bir bakış açısıyla planlarız. İşlerimizin her aşamasında bu anlayışla hareket ederiz.

Şirketimiz güven kazanmayı tüm diğer kazançların üstünde tutar. Bizce sürdürülebilir başarının en temel öğesi ve kurum kültürümüzün en önemli değeri; çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir. Aynı şekilde EUROMER her kademedeki çalışanının kurum adına ve bireysel olarak etik kurallara ve hukuka uygun hareket etmesini şart koşar.

EUROMER olarak yürüttüğümüz tüm projelerde, buna bağlı ve bundan bağımsız tüm faaliyetlerimizde çevreye ve topluma saygı ön planda gelir. Her türlü aktivitemizin çevre üzerindeki etkilerini maksimum şekilde gözlemler ve oluşabilecek negatif etkileri minimize etmek için gerekli önlemleri alma sorumluluğunu kabul ederiz.

Misyon & Vizyon

●  Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak.
●  Kaliteyi en üst seviyede tutmak.
●  Kusursuz ürünle en iyi hizmeti sunmak.
●  Kaliteden taviz vermeden üretimi artırmak.
●  Müşteri isteklerine zamanında cevap vermek.

Sağladığımız kaliteli hizmet anlayışıyla iş alanımızda lider kurum olmak.